Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w DobrejDobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej
pl. Wojska Polskiego 10
tel.: 63 279 90 11
e-mail: um@dobra24.pl

14.05.2024 godz. 10:00 Bezpłatny WEBINAR | Finanse dla biznesu i podmiotów publicznych

WEBINAR | Finanse dla biznesu i podmiotów publicznych

WEBINAR | Finanse dla biznesu i podmiotów publicznych

www.wfr.org.pl

  • Prowadzisz biznes i potrzebujesz środków na rozwój firmy lub poszukujesz kapitału na projekty prowadzone przez podmioty publiczne? Wiesz, że realizacja Twoich inwestycji, zakup czy modernizacja nieruchomości nie będą możliwe bez zewnętrznego finansowania? A może planujesz rozszerzyć obszar zbytu o zagraniczne rynki? Jeśli tak, to podczas naszego webinarium 14 maja o godzinie 10:00 uzyskasz odpowiedź, skąd pozyskać preferencyjne finansowanie.
  • Poznasz również źródła kapitału na zapewnienie płynności finansowej przy realizacji kontraktu w ramach zamówień publicznych, finansowanie przedsięwzięć z obszaru rewitalizacji oraz modernizację budynków pod kątem energetycznym.  
  • Dodatkowo nasi eksperci wyjaśnią, jak uzyskać ulgi podatkowe w procesie inwestycyjnym. Jakie są jej warunki, wymagania formalno-prawne oraz terminy.

Zapraszamy na cykliczne webinarium „Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie regionu”. Agendę opracowaliśmy w szczególności z myślą o przedsiębiorcach, podmiotach publicznych, jak i organizacjach pozarządowych. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia online!

 

 


Powyższa informacja pochodzi ze strony www.dobra24.pl
© Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej