Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w DobrejDobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej
pl. Wojska Polskiego 10
tel.: 63 279 90 11
e-mail: um@dobra24.pl

Koncert „Od Nocy do Nocy’’

Joanna Aleksandrowicz w Kolnicy

Zapraszamy na koncert „Od Nocy do Nocy’’

Utwory z najbardziej znanych polskich filmów, musicali, ale też tanga Astora Piazzolli wykona w piątkowy (29 lipca) wieczór w parku w Kolnicy, w gminie Brudzew, Joanna Aleksandrowicz.

W tej wyjątkowej scenerii, w postaci parkowych drzew na terenie Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia” w Kolnicy, publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko muzyczne.

Od Nocy do Nocy” – to projekt realizowany przez Joannę Aleksandrowicz wraz z zespołem w wyjątkowym - klimatycznym wydaniu. Przy światłach żarowych retro lamp i abażurów, artystka przeniesie nas w świat marzeń z czarno-białych i kolorowych klisz filmowych czasów złotego wieku X muzy. Koncertom w jej wykonaniu towarzyszy publiczność w całym kraju, ale i za granicą. W piątek, 29 lipca, o godz. 20.30,  również mieszkańcy z terenu naszej Lokalnej Grupy Działania będą mogli wziąć w nim udział.

„Od Nocy do Nocy” doczekało się również albumu w złotym wydaniu. Płyta ukazała się w grudniu 2020 roku, nagrana została z  towarzyszeniem zespołu muzyków w składzie: basista, perkusista, pianista i kwartet smyczkowy. Znajdują się na niej utwory z polskich filmów, takich jak „Noce i Dnie”, „Vabank” czy „Halo Szpicbródka”, wzbogacone o musicale i tanga Astora Piazzolli, które wokalistka śpiewa w języku polskim. Płytę będzie można nabyć po koncercie.  Niezastąpione będzie jednak bezpośrednie spotkanie z Joanną Aleksandrowicz i jej zespołem, na które zapraszają: Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. wraz z gminami członkowskimi oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury Wozownia w Kolnicy. Piątek, 29.07.2022, początek koncertu o godz. 20.30.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową artystki jak i pozostałymi social mediami.

 

Strona internetowa

www.joannaaleksandrowicz.pl

 

Oficjalny Profil Fb

https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

 

(aby oznaczyć wpisz @Joanna Aleksandrowicz)

 

 

Burmistrz Dobrej zaprasza do odbioru bezpłatnych wejściówek w Urzędzie Miejskim w Dobrej – Biuro Obsługi Klienta.

Galeria

Brak nazwy
Brak nazwy
Brak nazwy

Powyższa informacja pochodzi ze strony www.dobra24.pl
© Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej