Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w DobrejDobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej
pl. Wojska Polskiego 10
tel.: 63 279 90 11
e-mail: um@dobra24.pl

Druga Nagroda za inicjatywę DOOR-TO-DOOR w Gminie Dobra

W dniu 11.01.2022 r., mieliśmy przyjemność gościć na terenie naszej Gminy przedstawicieli z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu. Celem wizyty naszych gości było oficjalne wręczenie Burmistrzowi Dobrej statuetki oraz dyplomu za zajęcie przez gminę Dobra II miejsca w wojewódzkim konkursie pt: „Wielkopolska Otwarta na Innowacyjny Samorząd”.

Nasz samorząd został nagrodzony za wprowadzenie nowego, ciekawego rozwiązania w postaci Usługi indywidualnego transportu door-to-door w Gminie Dobra, która to usługa zdecydowanie wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców, szczególnie osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

W spotkaniu, które stało się bardzo ciekawą areną wymiany doświadczeń i informacji, uczestniczyli przedstawiciele ROPS-u w Poznaniu, Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, Zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak, pracownicy Urzędu Miejskiego w Dobrej oraz zaproszeni kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, które współpracują z ROPS. Podczas spotkania zostały wymienione doświadczenia w pracy oraz pomysły na nowe innowacyjne rozwiązania, które warto głębiej przeanalizować.

Dziękujemy za docenienie naszej działalności i życzymy sobie oraz Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Poznaniu owocnej współpracy!

Galeria

Brak nazwy
Brak nazwy
Brak nazwy  / Statuetka przedstawiająca otwarte drzwi. Na statuetce, na złotym tle herb województwa wielkopolskiego oraz napis:...
Brak nazwy
Brak nazwy

Powyższa informacja pochodzi ze strony www.dobra24.pl
© Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej