Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w DobrejDobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej
pl. Wojska Polskiego 10
tel.: 63 279 90 11
e-mail: um@dobra24.pl

Aktywne sołectwa w gminie Dobra

  / Gala wręczenia nagród konkursu Aktywna Wieś Wielkopolska. Na zdjęciu laureaci - sołectwo Potworów wraz z...

Gmina Dobra może pochwalić się kolejnym laureatem konkursu wojewódzkiego pn. „Aktywna Wieś Wielkopolska”. Tym razem sołectwo Potworów zdobyło tytuł laureata i nagrodę ufundowaną przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. W dniu 13 listopada 2021r.podczas uroczystej gali zorganizowanej w Rychwale, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego  Krzysztof Grabowski osobiście wręczał tytuły oraz nagrody przedstawicielom wyróżnionych sołectw.

Nasze sołectwo Potworów zostało docenione za wieloletni wkład w realizację programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”, warto podkreślić iż to nie tylko inwestycje, zakupy wyposażenia do świetlicy wiejskiej, czy wydarzenia takie, jak słynny „Dzień żniwiarza” miały wpływ na ocenę. Nie byłoby tych działań bez  współpracy mieszkańców i samorządu gminy na rzecz wspólnego dobra, jaką jest przyjazna, zadbana wieś, zamieszkała przez zintegrowaną grupę mieszkańców aktywnych w działaniu na rzecz wspólnoty, a ten efekt był widoczny przy każdej inicjatywie sołeckiej.

Cieszymy się, że Potworów, jako kolejne nagrodzone za aktywność sołectwo, dołączyło do grona laureatów konkursu pn. „Aktywna Wieś Wielkopolska”, jakimi są miejscowości Żeronice, Piekary i Skęczniew w naszej gminie.

Galeria

Brak nazwy  / Na zdjęciu otrzymane wyróznienie dla Laureata konkursu Aktywna Wieś Wielkopolska sołectwa Potworów.
Brak nazwy  / Gala wręczenia nagród konkursu Aktywna Wieś Wielkopolska. Na zdjęciu stojący na scenie laureaci - sołectwo Potworów...
Brak nazwy
Brak nazwy  / Gala wręczenia nagród konkursu Aktywna Wieś Wielkopolska. Na zdjęciu stojący na scenie laureaci - sołectwo Potworów...
Brak nazwy  / Grupowe zdjęcie mieszkańców sołectwa Potworów w świetlicy wiejskiej w Potworowie.

Powyższa informacja pochodzi ze strony www.dobra24.pl
© Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej