Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w DobrejDobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej
pl. Wojska Polskiego 10
tel.: 63 279 90 11
e-mail: um@dobra24.pl

45, 50, 60 a nawet 65 lat minęło

Każde małżeństwo co roku obchodzi ważne święto – swoją rocznicę ślubu.????????????????
?? W dniu dzisiejszym odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu pożycia małżeńskiego. W jednym miejscu spotkali się małżonkowie, którzy mogą pochwalić się już 45, 50 a nawet 65 letnim stażem małżeńskim. Uroczystości rozpoczęła msza święta w Kościele pw NNMP w Dobrej, a ich dalsza część odbyła się w Centrum Kultury w Dobrej.
Organizatorem dzisiejszego spotkania jest samorząd Gminy Dobra. Cieszymy się bardzo, że Państwo Jubilaci zechcieli przyjąć zaproszenie na dzisiejszą uroczystość, by spojrzeć razem z nami na minione lata i podzielić się swymi wspomnieniami i doświadczeniem.
W uroczystościach wzięli udział: Burmistrz Dobrej pan Tadeusz Gebler, Zastępca Burmistrza pan Przemysław Tomczak, pan Tomasz Gil – Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej, pani Beata Kmieć - Skarbnik Dobrej, pani Barbara Stasiak – zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, pan Jacek Gajewski - Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej oraz kapłani z parafii Dobra, Boleszczyn oraz Miłkowice.
Aby uświetnić dzisiejszą uroczystość młodzież pod opieką instruktorów z Centrum Kultury w Dobrej przygotowali specjalnie dla Państwa Jubilatów występ okolicznościowy.
?? Z całego serca składamy najserdeczniejsze życzenia dla każdej z świętujących dzisiaj par. Życzymy dużo miłości i zdrowia na dalsze lata. Gratulujemy wytrwałości!????
?? Wasze święto dzisiaj, jest świętem całej gminy Dobra, bo to od Was trzeba się uczyć i brać przykład. 65, 50 i 45 lat trwania w małżeństwie to powód do radości i dumy!

Galeria


Powyższa informacja pochodzi ze strony www.dobra24.pl
© Dobra24- serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Dobrej